Kembe tavoline 4350-0370-2

Në stok
Kodi
30487
1,320 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne menyre qe t'ju ofrojme tavolinave tona qendrueshmeri, stabilitet dhe simetri duhen perdorur kembe mbajtese solide dhe te forta. Kembet e tavolinave dhe mobiljeve ne Megatek sigurojne gjithcka me siper dhe garanci standarteve Europiane.
Specifikime teknike
  • Materiali: metal
  • Gjatësia min: 400
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kembe tavoline 4350-0370-2
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved