Kendore L 1m PVC gri mat 30X20X1 mm

Në stok
Kodi
330763
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këndoret zbukuruese janë një komponent thelbësor i dizajnit të brëndshëm të një shtëpie.Ato bashkojn muret me tavanet në mënyrë proporcionale të sakta dhe të bukur.Të disponueshme në një varietet të gjerë diametrash dhe gjatësish, ka gjithmonë një këndore zbukuruese për cdo projekt.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 30X20X1 mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore L 1m PVC gri mat 30X20X1 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved