Profil bashkues panelesh 2 M PVC I bardhe 3.5X22X11mm

Në stok
Kodi
330745
520 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil . Ai mund të përdoret për pjeset fundore te Polikarbonatit,Lamiantit,Xhamave dhe për mbulim e hapësirave. Profili është në material pvc dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditje
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 200cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 3.5X22X11mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Profil bashkues panelesh 2 M PVC I bardhe 3.5X22X11mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved