Kendore metalike me shirit alumini

Në stok
Kodi
31386
660 Lekë
Rul (1 Rul)
Shpërndaj:
Produkt I certfukar SIKA, nje nga lideret boteror te ndertimatarise dhe riparimeve. Cilesi, garanti dhe teresisht ekologjik, ky produkt vjen tek klienti ne raftet Megatek
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Marka: FIBERMESH ONE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kendore metalike me shirit alumini
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved