Kleme kaluese bronxi per tokezim

Në stok
Kodi
42594
Special Price 400 Lekë Ishte 600 Lekë
Ju kurseni 33% ose 200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Klemat kaluese mundesojne bashkimin e percjellesave me nje kontakt perfekt duke evituar clirimin e nxehtesise dhe humbjet ne sistem.konstruksioni I vecante I tyre mundeson ankorimin ne shinen e panelit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik/bronx
  • Tipi: Klemë kaluese bronxi për tokëzim
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kleme kaluese bronxi per tokezim
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved