Komodinë tavolinë zyre, KSN 05 Enjoy, 2 sirtarë, melaminë, bezhë, 42x50xH65 cm

Në stok
Kodi
213848
29,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kur ju duhet të mbani të organizuara dokumentet, një komodinë e tillë mund të jetë një element i domosdoshëm. E përbërë prej 2 sirtarë, dhe një ulëse. Kjo komodinë zyre do të jetë një zgjidhje e shkëlqyeshme për klasifikimin dhe ruajtjen e skedarëve/dosjeve dhe aksesorëve të tjerë.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 65 cm
  • Thellësia: 50 cm
  • Materiali: Melaminë
  • Ngjyra: Bezhë
  • Gjerësia: 42 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Komodinë tavolinë zyre, KSN 05 Enjoy, 2 sirtarë, melaminë, bezhë, 42x50xH65 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved