Kornizë, PVC, për shkallë papafingo, 70x140 cm

Në stok
Kodi
330273
2,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
FAKRO shkalla për papafingo kënaq të gjitha kërkesat teknike dhe të sigurisë duke maksimizuar lehtësinë e përdorimit dhe të rehatisë. Janë të sigurta në përdorim si dhe nuk konsumojnë shumë hapësirë. Mund të instalohen nga dy persona.
Specifikime teknike
  • Materiali: PVC
  • Përdorimi: Aksesor per shkallë papafingo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kornizë, PVC, për shkallë papafingo, 70x140 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved