Kosh mbeturinash për ambjent të jashtëm, 240 lt, plastik, blu, 72x58xH106 cm

Në stok
Kodi
231984
12,890 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kosh për mbeturina, plastik, me rrota, kapaciteti 240 Lt. Rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe i përshtatshëm për ambiente të jashtme. Ky kosh vjen në ngjyra të ndryshme dhe është mjaft praktik për ndarjen dhe transportimin e mbetjeve të ndryshme për riciklim.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 72 cm
  • Thellësia: 58 cm
  • Materiali: Plastik
  • Lartësia: 106 cm
  • Kapak: Po
  • Kapaciteti: 240 lt
  • Ngjyra: Blu
  • Marka: I.C.S.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh mbeturinash për ambjent të jashtëm, 240 lt, plastik, blu, 72x58xH106 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved