Kosh me thurje, thupër dhe tekstil, kafe, 32x22xH40 cm

Out of stock
Kodi
03260
1,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, kjo shportë argëtuese është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Shporta punim dore me thupra shelgu inspiron ta keni pranë divanit, kolltukut për të ruajtur revista, gazeta dhe më shumë. Porosit tuajën sot.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Thellësia: 22 cm
  • Lartësia: 40 cm
  • Kapak: Po
  • Gjerësia: 32 cm
  • Materiali: Thupër dhe tekstil
  • Marka: Deco Casa
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh me thurje, thupër dhe tekstil, kafe, 32x22xH40 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved