Kosh metalik, rreth or rrjetë, e zezë, 15x20.5xH22.8 cm

Në stok
Kodi
213485
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kosh metalik rrethor, rrjetë e zezë, është një mjet shumë i dobishëm. Ai shërben për të vendosur dokumentat e përdorimit të përditshëm dhe është e përshtatshme për zyra ose shtëpi. Ai është tërësisht metalik dhe është shumë i qëndrueshëm. Forma e tij rrethore e bën atë shumë funksional.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal
  • Lartësia: 22.8 cm
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjatësia: 15 cm
  • Gjerësia: 20.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh metalik, rreth or rrjetë, e zezë, 15x20.5xH22.8 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved