Krevat Folez, 37488

Në stok
Kodi
51667
5,200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Krevat Folez perdoret nga kafsha juaj per nje pushim të shkurtër apo të thellë. Ne kete krevat kafsha juaj mund të relaksohet dhe ndjehet konfort ne qetesine e tij.
Specifikime teknike
  • Materiali: Poliester
  • Marka: Trixie
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krevat Folez, 37488
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved