Krevat tek, TREND, melaminë, lisi/e bardhë, 96x196xH73 cm

Out of stock
Kodi
29946
12,550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Krevati TREND me dizenjo unike dhe bashkëkohore. Është i përkryer për çdo plan vendosje në dhomën e gjumit. Me finiturë të ngrohtë arre dhe të bardhë me shkëlqim. Ndryshoni pamjen e dhomës tuaj të gjumit me krevatin e mrekullueshme dhe bashkëkohore me mbajtëse dysheku të përfshirë TREND. Kombinojeni me produkte të tjera të koleksionit ADORE për të krijuar një dhomë praktike dhe me stil.
Specifikime teknike
  • Përfshihet dysheku: Jo
  • Përfshihet mbajtësja e dyshekut: Po
  • Përmasë dysheku: 90x190 cm
  • Thellësia: 196 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali i strukturës: Melaminë
  • Gjerësia: 96 cm
  • Lartësia: 73 cm
  • Ngjyra: Lisi/e bardhë
  • Marka: Adore
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krevat tek, TREND, melaminë, lisi/e bardhë, 96x196xH73 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved