Kuti magazinimi, druri, e bardhë, 26x17xH12.5 cm

Në stok
Kodi
05697
595 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Materiali: Druri
  • Ngjyra: E bardhë
  • Lartësia: 12.5 cm
  • Kapak: Jo
  • Gjatësia: 17 cm
  • Gjerësia: 26 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti magazinimi, druri, e bardhë, 26x17xH12.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku: