Kuti shpërndarëse brenda murit PT7, 294x152x70

Në stok
Kodi
43696
395 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kutitë shpërndarëse janë aksesorë të domosdoshëm kur bëhen instalime elektrike për të bërë shpërndarjen dhe mirëorganizimin e kabllove elektrikë. Kjo kuti shpërndarëse PT5 është material plastik, rezistent, vetshuarës dhe gjithashtu është e pajisur me kapak të bardhë për një izolim sa më të mirë dhe për një pamje sa më elegante.
Specifikime teknike
  • Modeli: PT7
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kuti shperndarese Brenda murit PT7 294X152X70
  • Thellësia: 7
  • Përdorimi: Mure tulle/Gypsum wall
  • Paketimi: 1
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti shpërndarëse brenda murit PT7, 294x152x70
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved