Lavaman porcelani, montim mbi mobilje,e bardhë, 81x46.5xH11.5 cm

Në stok
Kodi
226197
8,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një koleksion minimalist dhe dinamik i bazuar në elemente klasike të dizajnit, forma gjeometrike që ndajnë hapësirën e përbashkët. Forma ovale sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndroje e tillë vit pas viti. Një imazh kreativ dhe totalisht funksional.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 11.5 cm
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Porcelan
  • Mënyra e montimit: Montim mbi mobilje
  • Gjerësia: 81 cm
  • Thellësia: 46.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavaman porcelani, montim mbi mobilje,e bardhë, 81x46.5xH11.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved