Lavaman porcelani, montim mbi mobilje, e bardhë, 92x46xH17 cm

Në stok
Kodi
226198
9,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Lavamani për montim mbi mobilje ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga material porcelani i një cilësie te lartë, i cili garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani për mobilje ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. Forma e tij katrore sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndrojë e tillë vit pas viti.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 17 cm
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Porcelan
  • Mënyra e montimit: Montim mbi mobilje
  • Gjerësia: 92cm
  • Thellësia: 46 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavaman porcelani, montim mbi mobilje, e bardhë, 92x46xH17 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved