Lidhese perdesh me theke/jeshil+lejla

Në stok
Kodi
10640
250 Lekë
Qese (1 Qese)
Shpërndaj:
Lidhëset e perdeve me thekë janë elementë dekorues të stilit klasik me çmim fantastik. Ju mund të krijoni ambientin tuaj me finesë duke e kombinuar me këtë lidhëse që e ndryshon në mënyrë të përkryer dekorin e perdes suaj. Shtojini klas ambientit tuaj dhe kjo do bëjë që dhe ju vetë të ndiheni ndryshe.
Specifikime teknike
  • Materiali: Polyester
  • Diametri: 1
  • Gjerësia: 5.5
  • Gjatësia: 63
  • Aksesorët e përfshirë: JO
  • Përdorimi: Ambjent I brendshem
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lidhese perdesh me theke/jeshil+lejla
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved