Llampe halogjene Twistline,230V 50W GU10-MR16 40° 3/blister

Në stok
Kodi
43469
Special Price 890 Lekë Ishte 1,320 Lekë
Ju kurseni 33% ose 430 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llambat halogjene mund të përdoren për të ndricuar cdo ambjent brenda shtëpisë suaj,restoranteve, hoteleve etj... Këto tipe llambash janë të vecanta për renderizimin maksimal të ngjyrave dhe për fluksin maksimal të dritës.Kjo llambë halogjene përdoret në tension 230V,ka një fuqi 50W,portollambë GU10.
Specifikime teknike
 • Diametri: 50.7mm
 • Lloji i ndriçimit: I ngrohtë
 • Tensioni: 230V
 • Klasi i energjisë: F
 • Reostat: Po
 • Tipi: Halogjene
 • Lloji i portollambës: G9
 • Jetëgjatësia: 1000 orë
 • Gjatësia: 45mm
 • Fuqia: 50W
 • Marka: Philips
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llampe halogjene Twistline,230V 50W GU10-MR16 40° 3/blister
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved