Llampe halogjene Twistline,230V 35W GU10-MR16 40° 2/blister

Në stok
Kodi
43466
Special Price 750 Lekë Ishte 1,080 Lekë
Ju kurseni 31% ose 330 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llambat halogjene mund të përdoren për të ndricuar cdo ambjent brenda shtëpisë suaj,restoranteve, hoteleve etj... Këto tipe llambash janë të vecanta për renderizimin maksimal të ngjyrave dhe për fluksin maksimal të dritës. Kjo llambë halogjene përdoret në tension 230V,ka një fuqi 35W,portollambë GU10.
Specifikime teknike
 • Diametri: 50.7mm
 • Lloji i ndriçimit: I ngrohtë
 • Tensioni: 230V
 • Klasi i energjisë: F
 • Reostat: Po
 • Tipi: Halogjene
 • Lloji i portollambës: GU10
 • Jetëgjatësia: 1000 orë
 • Gjatësia: 53mm
 • Fuqia: 35W
 • Marka: Philips
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llampe halogjene Twistline,230V 35W GU10-MR16 40° 2/blister
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved