Lodër karrocë rëre plazhi, plastike, ngjyra të ndryshme, 62x25x32 cm

Në stok
Kodi
795533
1,990 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Lodra karrocë rërë plazhi nga plastika me dimensionet 62x25x32 cm është një mjet argëtues dhe i përshtatshëm për fëmijët të shijojnë kohën e tyre në plazh. Me një dizajn të thjeshtë dhe tërheqës, karroca ju lejon fëmijëve të lëvizin dhe të eksplorojnë rërën në mënyrë argëtuese. Ajo ofron një mënyrë të këndshme për të shijuar plazhin dhe të krijojë kujtimet e paharrueshme të lojërave në rërë.
Specifikime teknike
  • Materiali: plastike
  • Ngjyra: ngjyra të ndryshme
  • Përmasat: 62x25x32 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lodër karrocë rëre plazhi, plastike, ngjyra të ndryshme, 62x25x32 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved