Lugë tavoline, 20.7 cm, (ngjyrë argjendi), noks

Në stok
Kodi
77184
Special Price 390 Lekë Ishte 590 Lekë
Ju kurseni 34% ose 200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Luga e tavolinës INFINITO prodhuar në Itali me një dizajn elegant dhe spresor 2.5 mm. E përbërë nga cilësia më e lartë e inoksit 18/10. Forma e plotë cilindrike e bishtit e bën mjaft elegante dhe praktike, duke i shtuar stil tavolinës suaj. Është e përshtatshme për çdo restorant apo ambient familjar. Kjo linjë mund të përdoret për një kohë të gjatë jo vetëm në restorante duke mos ndryshuar cilësinë sikurse në ditën e parë. Linja INFINITO vjen tek ju e plotë duke bërë që tavolina juaj të duket gjithmonë e rregullt dhe perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks 18/40
  • Përdorimi: Kuzhine, perdorim profesional
  • Rezistente ndaj ujit: Po
  • Marka: ABERT
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lugë tavoline, 20.7 cm, (ngjyrë argjendi), noks
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved