Maske Respirator Frymarrje , pambuk, e bardhë

Në stok
Kodi
110612
490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
"Stili: Ne Forme Kupe Valvul nxjerrese per frymemarrje te lehte. Kapese hunde e rregullueshme per me shume rehati. Ideale per aplikimet qe perfshijne pluhur, perzierje dhe fibra. P101 do te perdoret per te mbrojtur perdoruesin nga grimca solide, vaji dhe uji. Valvula e ajrit mund te reduktoje rezistencen dhe te nxjerre jashte ajrin e nxehte. P101 mund te perdoret ne perqendrimin e ndotesve deri ne 4 here te nivelit WEL."
Specifikime teknike
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: E bardhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maske Respirator Frymarrje , pambuk, e bardhë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved