Material hidroizolues per tarraca 5kg I bardhe

Në stok
Kodi
35448
2,390 Lekë
Kovë (1 Pako)
Shpërndaj:
ISOFLEX është një membranë lyerëse elastomerike hidroizoluese pa tretës, për tarraca, e cila ofron:  Shtresë izoluese elastike të njëtrajtshme, hermetike dhe e përshkueshme nga avulli, pa formime bashkimesh ose ngjitjesh.  Ngjitje të shkëlqyer në nënshtresa të ndryshme, si betoni, druri, metali dhe në çdo lloj tjetër materiali hidroizolues.  Elasticitet të lartë.  Rezistencë dhe qëndrueshmëri të lartë ndaj kushteve të motit.  Mundësi përdorimi edhe në nënshtresa të paniveluara. ISOFLEX është ideal për hidroizolimin e tarracave, ballkoneve etj. Ai është gjithashtu një zgjidhje e thjeshtë dhe e sigurt për zonat e vështira (këndet, buzët, fugat midis bashkimeve të materialeve të ndryshme në afërsi) dhe për izolimin e veçuar të plasaritjeve.
Specifikime teknike
  • Temperatura: minimale +50C
  • Dendësia: 1,43 kg/litër
  • Marka: Isomat
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Material hidroizolues per tarraca 5kg I bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved