Mbështjellës për tub uji 1/2", kapaciteti 40 m, plastik/alumin

Në stok
Kodi
110245
Special Price 2,590 Lekë Ishte 3,300 Lekë
Ju kurseni 22% ose 710 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Falë të dimensioneve të vogla, të ketyre produkteve Claber janë një zgjidhje ideale për tarraca të vogla dhe të mesme dhe kopshtet tuaja. Dizajni i tyre i pagabueshëm u lejon atyre të të përdoret edhe në mur dhe në dysheme. Lehtësisht te manovrueshme, të qëndrueshme dhe të lehtë për të perdorur, Produktet e ofruara janë të tipologjive më të ndryshme për të plotësuar nevojat më të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik/Alumin
  • Kapaciteti: 40 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbështjellës për tub uji 1/2", kapaciteti 40 m, plastik/alumin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved