Metër i palosshëm, druri, 2 m

Në stok
Kodi
110387
550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Meter I muratorit me përmasë 2mX17mm,përdoret gjeresisht nga specialiste ne fushen e ndertimit si muratore,karpentiere etj.Metri është I prodhuar nga nje material druri rezistent dhe lehtesisht I lexueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru
  • Gjatësia: 2 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Metër i palosshëm, druri, 2 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved