MONTUESE PANELESH ZING. 50 CM

Në stok
Kodi
32955
380 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Montues panelesh 50cm (kapëse panelesh)shërben për mbajtjen e peshës dhe tëdistancës të baraslarguar nga dy betoforma që lidhen me distancatore.Montuesit e paneleve bashkohen me njëra- tjetrën për ekuivalentim të ngakesave që vijnë nga derdhja e betonit. Eshtë i përdorshëm dhe me funksion të plotë pas heqjes së armaturës.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 50cm
  • Gjerësia: 19mm
  • Trashësia: 1.9mm
  • Materiali: Celiku
  • Marka: SPA CONSTRUZIONI
Write Your Own Review
Po vlerësoni:MONTUESE PANELESH ZING. 50 CM
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved