Ndricues neon grile T8 2x36W

Out of stock
Kodi
42657
3,460 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndricuesi neonë 2x36 W është një ndricues me ndricim të ftohtë. Falë dizajnit të tijë mjaft elegant dhe ndricimit të tij me intesitet mjaft të lartë, ai gjen përdorim të gjerë në dyqane, supermarkete institucione. Eshtë lehtësisht I montueshëm.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 122cm
  • Lloji i portollambës: G13
  • Fuqia: 2x36W
  • Lloji i ndriçimit: Neutral
  • Gjerësia: 30cm
  • Tipi: Ndricues neon
  • Thellësia: 7cm
  • Tensioni: 230V
  • Marka: Koral
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues neon grile T8 2x36W
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved