Ndricues spot i bardhe 1xMR16 50W i bardhe

Në stok
Kodi
42057
Special Price 400 Lekë Ishte 490 Lekë
Ju kurseni 18% ose 90 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Spotet janë zgjidhje shumë elegante për ndricimin e ambienteve tuaja,janë shumë efikase dhe fin,alternohen në të gjithë strukturat e materialve si beton,gips apo dru.Stili I rafinuar e integron në shumëllojshmëri ambientesh.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 50W
  • Thellësia: 8cm
  • Lloji i portollambës: GU5.3
  • Tipi: Ndricues spot
  • Materiali: Metal
  • Shkalla e mbrojtjes: IP20
  • Përfshihen llambat: Jo
  • Tensioni: 12V
  • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues spot i bardhe 1xMR16 50W i bardhe
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved