Ndricues spot IP44 MR16 max.50w D72mm i bardhe

Në stok
Kodi
42062
390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për ndricimin e banjës tuaj spotet do të ishin një zgjedhje mjaft e mirë. Struktura metalike e ndërthurur me xham e këtij spoti nuk lejon që avujt të depërtojnë në brendësi duke rritur kështu jetëgjatësinë e llambës. Dizajni modern dhe elegant e bën të përshtatshëm kudo.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 50W
  • Thellësia: 4cm
  • Lloji i portollambës: GU5.3
  • Tipi: Ndricues spot
  • Shkalla e mbrojtjes: IP44
  • Përfshihen llambat: Jo
  • Tensioni: 12V
  • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues spot IP44 MR16 max.50w D72mm i bardhe
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved