Ngjitës CLICK GUARD, 125 ml për 10 m2

Në stok
Kodi
330662
550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ngjitësi CLICK GUARD është një hermetizues shumë i mirë për mbrjojtjen e dyshemeve të laminatit dhe parketit ndaj lagështisë. Avantazhet e përdorimit: siguron mbrojtje të qëndrueshme ndaj lagështirës, përforcon bashkimet e fugave, garanton shtrimin e përsosur pa fryrje ose të çara, nuk ngjit, është pa ngjyrë dhe shumë i lehtë për t'u përdorur.
Specifikime teknike
  • Marka: KRONO FLOORING
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngjitës CLICK GUARD, 125 ml për 10 m2
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved