Ngrohes me gas me dy shkembime 26kW

Në stok
Kodi
45106
1 vit garanci
97,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kaldaja me gaz eshte nje paisje shume fuksionale dhe mjaft ekonomike.me nje clirim energjie me shume se 26kW ju mundeson anbiente te ngrohta dhe uje sanitar, me nje kosto ndjeshmerisht me te lire se perdorimi I energjise elektrike.eshte e pajisur me panel kontrolli dhe display dixhital.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 42cm
  • Tipi: Condensing wall-hung boiler
  • Tensioni: 230 V
  • Pesha: 41kg
  • Lloji i gazit: LPG
  • Kapaciteti: 13kg/min
  • Gjatësia: 83cm
  • Fuqia: 100 W
  • Marka: Hot Crystal
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngrohes me gas me dy shkembime 26kW
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved