Ngrohës me ventilim, Alpina, 1000 / 2000 W, 230V, 13x22x29 cm

Në stok
Kodi
810835
1 vit garanci
Special Price 1,590 Lekë Ishte 2,490 Lekë
Ju kurseni 36% ose 900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
A keni ndonjëherë ftohtë në shtëpi apo në zyrë? Ky ngrohës nga Alpina është një ngrohës aeroterm i vogël dhe lehtësisht i lëvizshëm. Siç sugjeron emri, ai fryn ajër të ngrohtë në dhomë. Ngrohja me ventilator është një formë e ngrohjes elektrike, e cila është shumë e përshtatshme si ngrohje shtesë. Ngrohësit me ventilator e rrisin shpejt temperaturën në dhomat e vogla dhe të mesme. Gjithçka që ju nevojitet është një prizë dhe një sipërfaqe e sheshtë për ta vendosur atë. Ky ngrohës elektrik ngroh dhoma nga 15 m² deri në 20 m².
Specifikime teknike
  • Numri i funksioneve: 2 nivele ngrohëje
  • Lartësia: 29 cm
  • Tipi: Ngrohës aeroterm
  • Shkalla e mbrojtjes: IP20
  • Sipërfaqja që mbulon: 22 m²
  • Fuqia: 1000 / 2000 W
  • Gjerësia: 22 cm
  • Thellësia: 13 cm
  • Marka: Alpina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngrohës me ventilim, Alpina, 1000 / 2000 W, 230V, 13x22x29 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved