Pajisje per thyerjen e arrave, lajthi, bajame, 1 cope

Në stok
Kodi
7809863
6,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo është një pajisje e specializuar për thyerjen e arrave, lajthit dhe bajameve me një përdorim të thjeshtë dhe efikas. Me formën dhe mënyrën e tij të dizajnuar, ky mjet siguron një përvojë të lehtë dhe të shpejtë. Përveçse siguron rezultate të shpejta dhe të pastra, pajisja ka dhe një ndërtim të qëndrueshëm.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pajisje per thyerjen e arrave, lajthi, bajame, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved