Pajisje rrul mbledhes per arra, geshtenja, 1 cope

Në stok
Kodi
7809864
12,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky është një mjet i dizajnuar për të mbledhur me lehtësi arra dhe geshtenja nga sipërfaqja e tokës ose nga dysheme të tjera. Me formën e tij të veçantë dhe ndërtesën e fortë, ky rrul ofron një zgjidhje të shpejtë dhe efikase për të mbledhur këto fruta. Përdorimi i tij është i lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim në çdo kohë të vitit kur arrat dhe geshtenjat bien nga pemët.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pajisje rrul mbledhes per arra, geshtenja, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved