Paralale çift, dru/metalike

Në stok
Kodi
32090
14,400 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Paralale CIFT 195*170 cm. Këndi i fëmijëve në kopsht është i mbushur me këtë artikull. Shufrat prej druri të përdorura për këto paralele janë të ngopura në mënyrë që të mund t'i rezistojnë agjentëve të motit. E këndshme dhe argëtuese për fëmijët.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Metalik/Dru
  • Gjerësia: Struktura e drurit mbajtes: 230 cm
  • Lartësia: Struktura e drurit mbajtes: 220 cm
  • Diametri i tubit: 40 mm
  • Gjatësia: Tubi: 100 cm
  • Marka: PREMIER WOOD
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Paralale çift, dru/metalike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved