Peceta higjenike, për ditën dhe natën, Lines Specialist Lady, 12 copë

Në stok
Kodi
7810016
499 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Lines Specialist Lady Pads Normal. Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 12 cope (1 pako)
  • Marka: Lines E
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Peceta higjenike, për ditën dhe natën, Lines Specialist Lady, 12 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved