Pensan Stilolapsa My-Tech NP 0.7mm kuqe

Në stok
Kodi
782646
Special Price 15 Lekë Ishte 20 Lekë
Ju kurseni 25% ose 5 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stilolapsa My Tech të përbërë nga material plastik mjaft rezistent ndaj thyerjes. Ka ngjyrë blu, diametër te majës 0.7 mm dhe përdoret për të shkruar në sipërfaqe si fletore, libër, etj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Përmasat: 18 cm x 0.7 mm
  • Ngjyra: Kuqe
  • Marka: Pensan
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pensan Stilolapsa My-Tech NP 0.7mm kuqe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved