Pjatë vazo lulesh rrethore, LOFLY, plastike, jeshile, Ø30.5 xH4.9 cm

Në stok
Kodi
231137
315 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme
Specifikime teknike
  • Lartësia: 4.9 cm
  • Diametri: 30.5 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë vazo lulesh rrethore, LOFLY, plastike, jeshile, Ø30.5 xH4.9 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved