Pompë spërkatëse, plastik, blu, 12 Litra

Në stok
Kodi
76935
3,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pompë spërkatje shpine, bërë nga PVC për spërkatje bimëve. Ideale për kopshtin apo bahçen tuja. Steka e saj e rregullueshme ju lejon për një spërkatje efikase duke boshatisur pompën tërësisht. Mos përdorni tretës ose substanca të ndezshme. Kapaciteti i pompës: 12 litra, gjatësia e stekës 55 cm dhe bashkë me tubin shkon ne 150 cm. E përshtatshme për: ujë, pleh, pesticide dhe herbicide.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 12 Litra
  • Pesha: 4.2 kg
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Jeshile/E bardhe
  • Marka: Verdelook
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pompë spërkatëse, plastik, blu, 12 Litra
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved