Pompë spërkatëse, plastik, blu, 16 Litra

Në stok
Kodi
110189
2,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pompa sperkatje shpine, bërë nga PVC për spërkatje bimëve. Ideal për kopshtin apo bahcen tuja. Steka e saj e rregullueshme ju lejon për nje sperkatje efikase duke boshatisur pompen teresisht. Mos përdorni tretës ose substanca të ndezshme. Kapaciteti i pompes: 16 litra, gjatesia e stekes 70 cm dhe bashke me tuben shkon ne 150 cm. E përshtatshme për: ujë, pleh, pesticide dhe herbicide.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 16 Litra
  • Masa: 16L
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Blu
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pompë spërkatëse, plastik, blu, 16 Litra
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved