Profil I sheshte 1m PVC I bardhe 19X3mm

Në stok
Kodi
330775
380 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil dyshemeje. Ai mund të përdoret për bashkim parket me pllakën në hapësira që janë në të njëjtin nivel . Profili është në material pvc dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditjeve mekanike dhe gërvishtjeve.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 19X3mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Profil I sheshte 1m PVC I bardhe 19X3mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved