Profile alumini 16mm.

Në stok
Kodi
32228
1,390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Profili I aluminit ben te mundur ngitjen e nje ose me shume fletave te polikabonatit, per qellime te ndryshme ne dekor dhe ndertim. I lehte per tu montuar dhe pa nevoje per ngjites,i forte ne strukture dhe rezistent ndaj ujit, ky profil ben te mundur finalizimin e perkryer te punes me fleta polikarbonati.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Përdorimi: Profil qendror (Mesi) per fleta polikarbonati te ngurta
  • Gjerësia: 50 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Profile alumini 16mm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved