R101/ROZETE

Në stok
Kodi
32095
450 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Nese keni nje projekt per te bere dhe jeni te shqetesuar per koston e modelimit, duke blere kornizen tone prej polisteroli mund te kurseni shume kohe dhe para. Pervec faktit qe ajo eshte e lire, eshte dhe e lehte per tu instaluar. Mund ta instaloni vete ose dhe nga te tjere. Kjo kornize polisteroli , ka aftesine per ta bere tavanin tuaj te duket shume i bukur
Specifikime teknike
  • Diametri: 47
  • Materiali: polisterol
Write Your Own Review
Po vlerësoni:R101/ROZETE
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved