Set 2 karrige teke +1 stol dysh +1 tavolinë Orlando, plastike, gri grafiti, 126x65xH75 cm

Në stok
Kodi
795337
Special Price 28,000 Lekë Ishte 35,500 Lekë
Ju kurseni 21% ose 7,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tarracat, ballkonet dhe kopshte para shtëpisë janë vendet ku me kenaqesi takohemi me njerzit tane me te afert. Keto moment mund ti bejne më të këndshme falë arredimit elegant te hapësires, e kompletuar me mobilje te rehatshme kopshti. Seti Orlando me tavolinë të vogel është një komplet elegant mobiljesh me siperfaqe imitimi te rattanit natyror, i përbërë nga dy karrige, një divan dyvendesh dhe një tavolinë të vogël. Mobiljet jane te ndertuara me material te cilësisë së lartë dhe jane rezistente ndaj faktorëve atmosferik dhe rrezeve UV.
Specifikime teknike
  • Përmasat: Dy vendëshi - 126x65xH75, teku - 65x65xH75, tavolina - 59x59xH43 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Gri grafit
  • Seti përfshin: 2 karrige teke + 1 sofa dopjo + 1 tavolinë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set 2 karrige teke +1 stol dysh +1 tavolinë Orlando, plastike, gri grafiti, 126x65xH75 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved