Set DELANO, kolltuk 2 vendësh- 2 kolltukë tek- tavolinë, plastike, e zezë

Në stok
Kodi
775481
Special Price 23,900 Lekë Ishte 34,900 Lekë
Ju kurseni 32% ose 11,000 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Seti në ngjyrë të zezë përbën një zgjedhje ideale për të mobiluar ambientet e hapura të bareve, verandave, tarracave, ballkoneve etj. Materiali plastik është i lehtë si dhe rezistent ndaj lagështisë dhe agjentëve atmosferikë duke e bërë këtë set mjaft të përshtatshëm për ambientet që do të arredoni. Seti përshtatet lehtë me të gjitha nuancat e ngjyrave dhe mjaft mirë me ambientet e gjelbëruara. Jastëkët janë pjesë e setit, përveç pamjes së mrekullueshme do t'ju ofrojnë një komfort dhe relaks gjatë qëndrimit tuaj.
Specifikime teknike
  • Përfshihen shiltet: po
  • Materiali: plastike
  • Ngjyra: e zezë
  • Marka: Keter
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set DELANO, kolltuk 2 vendësh- 2 kolltukë tek- tavolinë, plastike, e zezë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved