Set guarnicion alumini, për tub gazi, 5 pc, 1/2''

Në stok
Kodi
227213
199 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set guarnicion alumini, për tub gazi (Metan). Solid dhe I qëndrueshëm ai jep siguri në procesin e lidhjes së tubacionit me rakorderi të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Masa: 1/2''
  • Materiali: Alumin
  • Marka: Idro Bric
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set guarnicion alumini, për tub gazi, 5 pc, 1/2''
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved