Set Kallam peshkimi 160 cm+ Makinete

Out of stock
Kodi
31167
1,100 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky set eshte i perbere nga kallami me fibra xhami 160 cm. Makineta eshte me trup te fortë dhe elastike, bobinë elegante alumini me grafit ekstra, kundër përdredhjes, dorezë metalike.
Specifikime teknike
  • Pesha: 0.248 gr
  • Gjatësia: 160 cm
  • Materiali: Fibra karboni
  • Diametri: N/A
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set Kallam peshkimi 160 cm+ Makinete
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved