Set karrocë për fëmijë, Kikka boo, Angele, 3 në 1, e zezë e kromuar, 22 kg, 1 copë

Në stok
Kodi
7808224
Special Price 62,000 Lekë Ishte 85,000 Lekë
Ju kurseni 27% ose 23,000 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Karroca për bebe, Angele, 3 në 1, prej materiali mbulues tekstili me kornizë alumini, ka konstruksion të lehtë alumini dhe rrip sigurie 5 pikash për komoditet dhe siguri maksimale të fëmijës. Përdoret për fëmijët me peshë maksimale deri në 22 kg. Ai përbëhet nga një model praktik dhe i lehtë për t'u përdorur. Paloset kryesore në një bazë kompakte. Kompleti përfshin një kosh të porsalindur, një ulëse për fëmijët mbi 6 muajsh, një karrige makine, dhe një çantë aksesoresh.
Specifikime teknike
  • Pesha max: 22 kg
  • Ngjyra: E zezë
  • Paketimi: 1 cope
  • Materiali: Alumin, plastikë dhe poliestër
  • Marka: Kikka boo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set karrocë për fëmijë, Kikka boo, Angele, 3 në 1, e zezë e kromuar, 22 kg, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved