Set me furçë pastrimi dhe lopatë, plastikë, 32,5X24,5X9 cm, gri, 1 copë

Në stok
Kodi
7807985
369 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set pastrimi, i cili përmban një furçë dhe një lopatë, për pastrimin e mbeturinave. Furça ka një strukturë të përbërë prej materiali plastik, me fije sintetike dhe me një dorezë ergonomike, e cila lehtëson mbajtjen gjatë përdorimit. Seti përdoret për pastrimin e mbeturinave dhe pluhurave në hapësira të vogla. Ky produkt është praktik në përdorim dhe mund të pastrohet lehtësisht.
Specifikime teknike
  • Materiali: Polipropilen
  • Ngjyra: Gri
  • Paketimi: 1 cope
  • Përmasat: 32.5X24.5X9 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me furçë pastrimi dhe lopatë, plastikë, 32,5X24,5X9 cm, gri, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved