Set per femra, Montblanc, Signature Absolu, parfum EDP 50 ml, lotion trupi 100 ml, 1 pako

Në stok
Kodi
7810462
9,500 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për femra, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Bergamot, Clary sage, Pink pepper. Notat e zemrës: Vetiver, Leather, Cocoa. Notat bazë: Patchouli, Ambrofix, Akigalawood. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 pako
  • Përdorimi: Femra
  • Marka: Mont Blanc
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set per femra, Montblanc, Signature Absolu, parfum EDP 50 ml, lotion trupi 100 ml, 1 pako
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved